Zatoka Sztuki to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, szkolenia, bankietu, spotkań firmowych, wesel. Oddajemy do dyspozycji 3 przestronne sale z pięknymi widokami zarówno na morze jak i na park. Każda sala jest dostosowywana do potrzeb spotkania i uzbrajana w sprzęt konferencyjny i eventowy.

SALA KRYSZTAŁOWA

Klimatyzowana sala o pojemności 300 osób z przeszklonymi ścianami, za którymi roztacza się widok na zieleń Parku Północnego i szeroką panoramę brzegu morskiego. Sala wyposażona jest w elektrycznie opuszczane rolety, które umożliwiają zaciemnienie wnętrza, oraz wyposażenie konferencyjne: projektor z ekranem, nagłośnienie, mikrofony oraz zestaw audio-wideo.

PRACOWNIA MORSKA

Pracownia o powierzchni 64m2 z przeszkloną ścianą z widokiem na plażę i tarasem widokowym wychodzącym na morze. Sala spełnia kryteria pracowni artystycznej ale jest też idealna dla szkoleń czy konferencji dla około 40-50 osób.

PRACOWNIA PARKOWA

Pracownia mieszcząca od 60 do 70 osób, przystosowana do wystaw, warsztatów artystycznych, szkoleń i wszelkiego rodzaju innych spotkań.

Współpracowaliśmy m.in. z :

Lewiatan – Europejskie Forum Nowych Idei 2011/2012/2013 * allegro.pl * Energa * Ergo Hestia * Festival Fringe 2011/2012/2013 * Sopot Fashion Days * Sopot Film Festival * Sopot Match Race 2012/2013 * Noble Concierge * TVP Kultura * Sopot JAzz Festival 2011/2012/2013 * Sopot Art & Fashion Week * H&M * Polsat * Playsoft * Orlen * Phillip Morris * Thomson Reuters * HBO * Vector * Citi Bank * Open Finance * Trendy art  of living * TVP Gdańsk * Nivea * Emanuel Berg * Międzynarodowe Targi Gdańskie

Jesteśmy organizatorem wielu prestiżowych wydarzeń takich, jak koncerty, wernisaże, warsztaty mistrzowskie, spektakle teatralne, prezentacje teatrów tańca, festiwale sztuki i wiele więcej.

Zacznij pisać i wciśnij enter by szukać