Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/218329481518731/albums?fields=id,name,description,link,cover_photo,count&access_token=842005159207626|E33oDUH_x17E9BsfOSMf1wlFXow&limit=200) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/jupiter-child/facebookalbums_template.php on line 22
Zatoka Sztuki – Strefa artystyczna

FUNDACJA MCKA ( MULTIDYSCYPLINARNE CENTRUM KULTURALNO – ARTYSTYCZNE )

Powstała z przekonania, że w każdym człowieku tkwią pokłady twórcze, a możliwość ekspresji poprzez różne rodzaje sztuki jest jednym z ważniejszych praw ludzkiej egzystencji. Odkąd człowiek stał się istotą społeczną twórczość jego jest najważniejszym, a często jedynym świadectwem kultury w której żył.

Fundacja nasza zajmuje się  nie tylko promowaniem ale i przypomnieniem jak ważną częścią życia jest tworzenie. Sztuka jest subtelnym i jednocześnie mocnym  sposobem na łamanie stereotypów, barier międzykulturowych czy społecznych. Stała się głosem, środkiem przekazu w którym zawrzeć można oczekiwania, nadzieje, radości czy w końcu frustracje.

Fundacja nasza promuje młodych artystów, debiutantów, ułatwia kontakt z profesjonalnymi artystami, organizuje warsztaty dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, istotnym elementem  jej działalności jest  program rezydencyjny dla osób z całego świata.

Przez cały rok zapraszamy na ciekawe wydarzenia

Znajdź nas na Facebook’u:

Zapisz się do newslettera:

Zacznij pisać i wciśnij enter by szukać